• İstasyon Mah. Binbaşak Sokak No:14 Kartepe / Kocaeli

HİZMETLERİMİZ

Şantiye Personel Desteği

Müşterilerimize her daim iyi bir deneyim sunabilmek adına, müşterilerimizin bizlere ihtiyaç duyduğu her alanda yer almaktayız. CES Otomasyon Mühendislik olarak müşterilerimize profesyonel olarak Mühendislik Hizmetleri, Tesis Kurulumu, Endüstriyel Taşıma, Çelik Konstrüksiyon, Boru Hattı Montajı, Bakım ve Servis hizmetleri vermekteyiz. Tüm bunlara ek olarak müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu şantiye ve proje alanlarında da şantiye personel desteği sağlıyoruz.

CES Otomasyon Mühendislik olarak yaptığımız işin öneminin farkındayız. Bu bağlamda müşterilerimize daima iyi bir hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bu konuda da müşterilerimizin ihtiyaç duyacağı gerek profesyonel iş gücü gerekse de standart personel gücü ve desteği konusunda da yardımcı oluyoruz. İşinizin sağlam yürütülmesi adına ilgili sektörle deneyimi olan personelleri sizlerle buluşturuyoruz.

CES Otomasyon Mühendislik olarak müşteri memnuniyeti bizler için önemlidir. Pek çok memnun müşterimizin arasında sizleri de görmekten gurur duyarız. Bizlerle çalışmak için iletişim sayfamızdaki iletişim adreslerimizi kullanabilir veya WhatsApp danışma hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Çevrenizle Paylaşın :               
CES Otomasyon Mühendislik olarak müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu şantiye ve proje alanlarında da şantiye personel desteği sağlıyoruz. Bizi Arayın.