• İstasyon Mah. Binbaşak Sokak No:14 Kartepe / Kocaeli

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

18. yüzyıl ve 19. yüzyıl arasında Avrupa’da gerçekleşen Endüstri Devrimi üzerine otomasyon kavramları insanların hayatının merkezine yerleşmeye başladı. Gelişen dünyayı yakalamak ve insanların iş yükünü azaltmak için ilerleyip duran teknolojiyi sizlere sunmak için CES Otomasyon Mühendislik olarak teknolojiyi hayatın her alanına entegre etme hedefiyle yola çıktık.

Endüstriyel ürünlerin kullanılması, insan hayatını neredeyse köklü bir şekilde değiştirdi. Bu sebeple devrim adını verdiğimiz Endüstri Devrimi’ni takip etmekten ve onu geliştirmek, sorunlarını gidermek için uğraşmak şart oldu. CES Otomasyon Mühendislik, bu misyonlarla sizlere hizmet vermek için çalışmaktadır.

İstanbul’da tesis kurulumu, endüstriyel taşıma, çelik konstrüksiyon, boru hattı montajı ve mühendislik hizmetleri gibi hizmetler veren CES Otomasyon Mühendislik, son teknoloji cihazlar kullanarak çok daha profesyonel sonuçlar almayı hedefler. Aynı zamanda müşteri memnuniyeti her zaman ön planda olduğu için bakım - servis ve şantiye personel temini gibi konularda da destek vermektedir. CES Otomasyon Mühendislik doğru ölçümlerle tam ihtiyacınız olan hizmeti sizlere sağlar. İstanbul'un mühendislik alanında başarılı firmalarından olan firmamız, CES Otomasyon Mühendislik, Türk Standartları Enstitüsü standartlarında çalışmaktadır. Alacağınız hizmetlerde kalite bakımından herhangi bir tereddütte düşmeden işinizi yapabilirsiniz.

CES Otomasyo Mühendislik olarak Kocali'nin öncü mühendislik hizmeti sağlayan firmalarından biriyiz. Sağladığımız mühendislik hizmetleri daima müşteri odaklı olmakta olup tamamen müşterilerimizin istek ve taleplerini yerine getirmek için verilen hizmetlerdendir. Mühendislik hizmetlerinin ne denli önemli olduğunun farkındayız. Bu bağlamda mühendislik alanında çalıştığımız ekip arkadaşlarımızı dahi özenle seçer, en iyi hizmeti vermeyi amaçlarız.

CES Otomasyon Mühendislik olarak gelişen çağa ayak uydurmak için teknolojinin ne denli kilit bir noktada durduğunu biliyoruz. Küçük teknolojik makinalar bir yana insanın iş yükünü bazen yarı yarıya bazense tamamen düşürmeyi başaran büyük endüstriyel makinalar, dünyayı ayakta tutan üretimleri kontrol etmektedir. CES Otomasyon Mühendislik, başarılı ve kaliteli mühendislik hizmetlerininin yanı sıra profesyonel anlamda hayatımızı kolaylaştıran ürünlerin bakım ve tamirini yapmaktadır.

Standartlara uygun çalışma ortamı ve özel oluşturulmuş uzman kadrosu ile CES Otomasyon Mühendislik sizlere en doğru hizmeti vermek için çalışır. Cihazınız; kullanılan uygun aletlerle, yapılacak işlemleri en doğru şekilde tespit etmek için teknik servis laboratuvarlarına gönderilir. Bize emanet ettiğiniz cihazlarınıza en doğru bakımı yapmak ve istediğiniz tamir işlemini gerçekleştirmek, tespitten sonra uzman kadromuza kalacaktır.

İş Gereksinimlerinizi Belirlediniz mi?

Hangi çözümün iş gereksinimlerinize uygun olduğundan emin değil misiniz?

CES Otomasyon - Mühendislik

REFERANSLARIMIZ