• İstasyon Mah. Binbaşak Sokak No:14 Kartepe / Kocaeli

ÇALIŞMALARIMIZ

Jant taşıma arabası, CES Otomasyon Mühendislik’in yürüttüğü ve müşteri tabanlı olan birçok işten yalnızca bir tanesidir. Hayatı kolaylaştırır.

Jant Taşıma Arabası işi

CES Otomasyon Mühendislik olarak mühendislik alanında müşterilerimizin isteklerine ve fikirlerine destek olmaya devam ediyoruz. CES Otomasyon Mühendislik, teknolojiyi hayatın her alanına entegre etme amacıyla yola çıkmış bir kuruluştur. Tam da bu sebeple sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek yeni projelere ve müşterilerimizle yeni ortaklıklara imza atıyoruz.

Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatı. Verdiğimiz teminatı göz önüne alarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yürüttüğümüz çalışmaların proje aşamalarında ince eleyip sık dokuyoruz. Aynı zamanda mühendisliğin tüm nimetlerini kullanarak müşteri isteklerine en uygun çalışmayı çıkarmaya çalışıyoruz.

Müşterimizin isteğine göre tasarlanan jant taşıma arabası, CES Otomasyon Mühendislik’in, fikirleri ne denli hayata geçirebildiğinin bir kanıtı. Uzman kadromuzla yaptığımız fikir alışverişi, daha sonradan yaptığımız araştırmalar, sistematik temellere oturtarak yürüttüğümüz yaratıcı çalışmalar ve Ar-Ge çalışmalarımız ile yeni projelere imza atıyoruz.

CES Otomasyon Mühendislik, çalışmalarını yürütürken daima müşterilerinin istekleri doğrultusunda çalışır. Yürüttüğümüz tüm projeler ve tüm çalışmalar, bizden hizmet almak isteyen bireylerin hayatını kolaylaştırmak için özenle üretilir. Jant taşıma arabası, CES Otomasyon Mühendislik’in yürüttüğü ve müşteri tabanlı olan birçok işten yalnızca bir tanesidir.


Bu çalışmamızda müşterimizin ihtiyacı doğrultusunda mevcutta bulunan araçlar üzerinde gerekli arge çalışmasını yaparak müşterimize daha kullanışlı ve maliyeti uygun yeni jant taşıma arabalarının imalatını yaptık.

Etiketler :   
#  
Çevrenizle Paylaşın :