• İstasyon Mah. Binbaşak Sokak No:14 Kartepe / Kocaeli

HİZMETLERİMİZ

Boru Hattı Montajı

CES Otomasyon Mühendislik olarak müşterilerimizin mühendislik alanında istek ve ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için hizmet veriyoruz. Boru hattı montajı, doğru yapılmadığında kötü sonuçlar doğurabilecek bir olaydır. Boru hattı montajı için profesyonel eller gerekir. CES Mühendislik Otomasyon, boru hattı montajı konusunda müşterilerine yeterli hizmeti verebilmek için uzman bir mühendislik kadrosuyla çalışmaktadır.

Boru hattı montajı sırasında borunun kesilme açısı, pah kırma adı verilen sert köşelerin yuvarlatılarak yumuşatılması işlemi, bağlantı yerleri ve boru askılama gibi önemli detaylar bulunur. Bu sebeple boru hattı montajı, özenle ele alınması gereken bir konudur.

Kullanılan malzemeler kadar, malzemeleri dönüştüren mühendislik projeleri ve yetenekleri de önemlidir. CES Otomasyon Mühendislik, boru hattı montajı mühendisliği konusunda müşterilerine tam hizmet vermek ve onların isteklerine göre elinden geleni yapmak için sizlere hizmet veriyor.

Ulusal ve uluslararası standartlarda çalışan CES Mühendislik Otomasyon, boru hattı montajı konusunda en küçük proje hatalarına bile özenle yaklaşarak su, gaz, petrol ve buhar boru hatlarının montajı için üst düzey bir hizmet sağlar.

Boru hattı montajı ve daha birçok mühendislik alanında dünya standartlarında bir hizmet almak için CES Otomasyon Mühendislik sizlere hizmet vermeye hazır.

Çevrenizle Paylaşın :               
CES Otomasyon Mühendislik olarak müşterilerimizin boru hattı montajı konusunda da istek ve ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için hizmet veriyoruz.