• İstasyon Mah. Binbaşak Sokak No:14 Kartepe / Kocaeli

HİZMETLERİMİZ

Endüstriyel Taşıma

CES Otomasyon Mühendislik olarak müşterilerimizin her türlü istek ve ihtiyaçlarına çözüm ortağı olmak için canla başla çalışıyoruz. Endüstriyel taşıma, endüstriyel ürünlerin bir yerden başka bir yere taşınması işlemidir. Günümüzün önemli bir parçası haline gelen Endüstriyel taşımacılık hizmetinde de CES Otomasyon Mühendislik olarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi taahhüt ediyoruz. Endüstriyel taşımalar her firmanın yapabileceği bir hizmet değildir. Endüstriyel Taşımacılık hizmeti alacağınız firmanın geçmiş referansları sizlere bu konuda ışık tutacaktır.

Endüstriyel taşıma sağlık, emniyet ve çevre kurallarına maksimum düzeyde dikkat ve özen gerektirmektedir. Bu gibi önemli noktalar her firma için zorunlu bir koşuldur. Konunun önemine binaen de sunulan hizmeti gerçekleştirecek olan ekibin deneyimli ve bu konuda eğitimli olması gerekmektedir. CES Otomasyon olarak müşterilerimizin memnuniyeti, çevre sağlığı ve iş güvenliği için çalışanlarımıza güven duymanın yanı sıra bu gibi çalışmalar için ayrıca kalifiye özel ekipler de oluşturuyoruz.

Endüstriyel taşıma yapan araçlar da tıpkı bu iş için deneyimli ve eğitimli insan gücü gerektirdiği gibi çeşitli donanımlara sahip olması gerekir. İletkenlik özelliği ve geçirgenlik özellikleri endüstriyel taşıma işlemleri için daha yüksek bir öneme sahiptir. CES Otomasyon Mühendislik olarak endüstriyel taşıma yapacak araçlarımızı bu hususları dikkate alarak seçer ve düzenleriz. Kullandığımız araçlarda gerektiğinde hava ile temasını kesebilecek donanımlar kullanmaktayız.

Sizler de CES Otomasyon Mühendislik ile güvenli ve sorunsuz bir endüstriyel taşıma işi yapmak isterseniz bizlere iletişim sayfamızdan veya WhatsApp danışma hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Çevrenizle Paylaşın :               
Günümüzün önemli bir parçası haline gelen Endüstriyel taşımacılık hizmetinde CES Otomasyon olarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi taahhüt ediyoruz.